קצת עליי

קצת עליי

את הקליניקה "צביה וקוסמטיקה" הקמתי מתוך כמיהה לשלב תחת קורת גג אחת ידע, ניסיון ומומחיות שנצברו במהלך 25 שנות טיפול בתחומי קוסמטיקה מגוונים, יחד עם עולם הרוח, ההעצמה העצמית והצמיחה האישית בהם אני עוסקת במקביל ב – 15 השנים האחרונות.

החיבור של שני התחומים האלו, שמהותם בעיני היא נתינה ואהבה לזולת, הופכים את הטיפולים הקוסמטיים בקליניקה לטיפולים בעלי ערך מוסף לא רק למראה – אלא גם לנפש ולנשמה.

הקליניקה, שעוצבה כבועה מרגיעה ועוטפת, מציעה מגוון רחב של טיפולים מתקדמים לאבחון העור, הצערת העור, פילינגים (חומצות), אנטי אייג’ינג (טיפולי תאי גזע), אקנה (בשילוב עם רופאי עור), הסרת שיער ב- IPL, אפילציה (מחט חשמלית), שעווה ואיפור קבוע.

כל הטיפולים מבוססים על ההתפתחויות האחרונות בתחום הקוסמטיקה, תוך שימוש במכשור מתקדם, ובמוצרים איכותיים ויוקרתיים של המותגים המובילים בתחומם, ביניהם: BIOFOR, YONKA, BIOPEPTIX, DERMALOSOPHY.

מה שאני מציעה הוא הרבה מעבר לטיפול קוסמטיקה רגיל. לא סתם נמצאת האות ו' בשם הקליניקה, "צביה וקוסמטיקה", ה'ו-' הזו מסמלת את מי שאני, השירותים שאני נותנת שהם הרבה יותר מטיפולים סטנדרטיים, מדובר במכלול כולו וניתן להרגיש את ה"ניקיון האנרגטי" כבר מרגע הכניסה לקליניקה.

אני לעולם לא נחה ורק שואפת להתמקצע וללמוד כמה שיותר תחומים. בעבר עסקתי ב-Healing ו-Teta Healing, באינטלגנציה קוסמית, רייקי ומאסטר רייקי, הוראת יוגה, לימודי רוח ותודעה ועוד.

גלילה למעלה