טיפולי פילינג

טיפולי פילינג

כולנו חולמים על עור פנים חלק, ללא סימני גיל, כתמים וקמטים. אלא שמרגע בו אנו נולדים העור שלנו מתחיל בתהליך ההזדקנות, שנותן את אותותיו עם ההתבגרות. עם השנים מופיעים על העור קמטים וקמטוטים והעור נראה דהוי ומאבד מהזוהר הטבעי שלו. מלבד קמטים וקמטוטים, ישנן תופעות אחרות הפוגעות במראה העור – יש אנשים הסובלים מכתמי פיגמנטציה (הופעה של כתמים חומים) כתוצאה מחשיפה לשמש או משינויים הורמונליים, וכן מסימני אקנה לאחר ההחלמה מפצעי אקנה. אחת הדרכים היעילות לטשטש את אותם סימני גיל, צלקות וכתמים היא באמצעות פילינג. טיפולי פילינג מסייעים לחדש את העור ומשפרים את המראה והמרקם שלו.

מהם טיפולי פילינג?

פילינג הוא למעשה תמיסה כימית שמטרתה לקלף את העור. תהליך הקילוף מעודד זרימת דם וחמצן משופרת לעור והקילוף מאפשר לעור חדש, חלק ויפה יותר לצמוח. כקוסמטיקאית מוסמכת אני מבצעת בקליניקה שלי טיפולי פילינג קל. הפילינג גורם לכוויה שטחית וקלה שאינה מסוכנת כלל. במסגרת הטיפול אני מורחת על פניו של המטופל חומצה אלפא הידרוקסית וחומרים שונים המותאמים באופן אישי למצב העור של כל מטופל ובהתאם לצרכיו.

ישנן מגוון רחב של חומצות אלפא הידרוקסיות, כמו חומצה גליקולית, חומצה ציטרית, חומצה טרטרית, חומצה לקטית וחומצה מאלית. החומצה האלפא הידרוקסית מסירה את שכבת תאי העור המתים בעור. בכך היא משפרת את מרקם העור ואת הגוון שלו, פותחת את הנקבוביות ומאפשרת לספוג טוב יותר את קרם הלחות. החומצה גורמת למעין שיוף של שכבת העור הפגומה, ומחקרים אך מצאו כי היא מעודדת בנייה מחודשת של קולגן. מריחת הפילינג על העור נמשכת מספר דקות. במהלך הטיפול אתם עשויים לחוש מעין צריבה קלה שחולפת מיד לאחר הסרת חומרי הפילינג.

מה יקרה לאחר הטיפול?

לאחר הטיפול העור צפוי להיות אדום. אל דאגה, האדמומיות חולפת לאחר 48 שעות מיום הטיפול. תהליך קילוף העור יחל כמה שעות לאחר מריחת הפילינג ויסתיים כעבור מספר ימים. לאחר מכן, תיהנו מעור חדש וחלק יותר.

למי מיועד הטיפול?

הטיפול מיועד לנשים וגברים שיש להם סימני גיל על העור, קמטים, קמטוטים, וכן לאנשים הסובלים מפוסט אקנה ומכתמי פיגמנטציה.

מהם היתרונות של טיפול פילינג קל?

בניגוד לפילינגים בינונים או עמוקים המצריכים תקופת החלמה ממושכת, טיפול פילינג קל אינו דורש תקופת החלמה. לאחר טיפול פילינג קל ניתן לחזור באופן מיידי לשגרה מלאה. מלבד אדמומיות העור החולפת לאחר יומיים, הטיפול אינו כרוך באי נוחות. אתם צפויים ליהנות מהתוצאות במשך כמה חודשים, ולאחר מכן מומלץ לחזור על הטיפול כדי לשמר את התוצאות.

אם גם אתם מעוניינים לשפר את מראה עור הפנים, אתם מוזמנים להגיע לקליניקה שלי ולעבור טיפולי פילינג. לאחר הטיפול תוכלו ליהנות מפנים חלקות ורעננות, שיגרמו לכם לחייך כשתביטו במראה.

מסכת זהב 24 קארט תורמת לטיפול הפילינג
מסכת כסף מבית babor
גלילה למעלה