טיפולי קוסמטיקה

טיפולי קוסמטיקה

במכון הקוסמטי שלי תוכלו למצוא מגוון רחב של טיפולים:

טיפול אנטי אייג'ינג

בין סוגי טיפולי פנים שאני מציעה, ניתן למנות טיפול אנטי אייג'ינג. אלו טיפולים מתקדמים המתבצעים בטכנולוגיה החדשנית ביותר, שמטרתם לחדש את העור, להצעיר את עור הפנים, להאט את קצב ההזדקנות שלו, לטשטש קמטים ואת תופעות הגיל השונות. הטיפולים יעניקו לעור הפנים שלכם מראה צעיר וחלק יותר, שיגרום לכם להרגיש טוב יותר כאשר תביטו במראה.

טיפול מזותרפיה - מיקרונידלינג

מזותרפיה באמצעות מכשיר מיקרונידלינג (Microneedling), הינו אחד מתוך סוגי טיפולי פנים היעילים ביותר להצערת מראה עור הפנים. במסגרת הטיפול, מוחדרות לעור מחטים עדינות וסטריליות היוצרות קולגן ואלסטין. אלו תורמים לשיפור במרקם ובאלסטיות של העור, ומסייעים לטשטוש סימני מתיחה, קמטים וצלקות.

טיפול IPL - הורדת שיער באינפרא אדום

טיפול (IPL (INTENSE PULSED LIGHT הינו טיפול להסרת שיער באמצעות מכשיר אינפרא אדום. המכשיר שולח קרן אור בעלת ספקטרום רחב ואורכי גל שונים. כאשר קרן האור פוגעת במלנין שבשורש השיערה, נגרם נזק לזקיק השיער וכך ניתן להיפטר מהשיער המיותר.

טיפולי פילינג

טיפול נוסף מבין סוגי טיפולי פנים שכדאי לכם להכיר, הוא טיפול פילינג. הפילינג הוא תמיסה כימית המקלפת את שכבת העור החיצונית. לאחר הקילוף, צומח עור חדש, בריא ויפה. טיפול פילינג מסייע לטשטוש צלקות אקנה, קמטים, כתמי פיגמנטציה, נמשים וכתמי גיל שונים.

טיפולי פיגמנטציה

פיגמנטציה היא הופעה של כתמי עור המופיעים בשל סיבות הורמונליות, כתוצאה מחשיפה לשמש, זיהום אוויר, גיל, לאחר החלמה מפצעי אקנה ועוד. אני מבצעת אבחון של סוג הפיגמנטציה ובהתאם לכך מחליטה על הטיפול המתאים שיעניק לכם עור חלק ללא כתמים.

טיפולי אקנה

אקנה היא מחלת עור שכיחה המופיעה בעיקר בקרב מתבגרים, אך יכולה להופיע גם בגיל מאוחר יותר. האקנה היא למעשה דלקת של בלוטות החלב וזקיק השיערות הנובעת מגורמים רבים כמו פעילות הורמונלית שאינה מאוזנת, מתח נפשי, גירוי העור, שימוש בסטרואידים והצטברות של תאי עור מתים. אני מציעה טיפול יעיל נגד פצעי האקנה. ישנם מטופלים המתמודדים עם סימני אקנה ועבורם אני מעניקה טיפול פוסט אקנה לטשטוש הסימנים.

טיפול אפילציה

סובלים משיער מיותר באזור הפנים (שפם, לחיים או פאות)? לצד סוגי טיפולי פנים המשפרים את מראה העור, אני מתמחה גם בטיפול אפילציה. זהו טיפול להסרת שיער בפנים המרחיק את השיער לצמיתות. במסגרת טיפול אפילציה, מוחדרת לזקיק השיערה מחט המחממת את כלי הדם שבזקיק.
החום מחליש את זקיק השיערה וכך נמנעת צמיחת השיער העתידית. אחד היתרונות של טיפול אפילציה הוא שהוא מתאים למטופלים שאינם יכולים לעבור טיפול הסרת שיער בלייזר, כמו בעלי שיער בהיר במיוחד.

גלילה למעלה