טיפול אפילציה

טיפול אפילציה

אנשים רבים מתמודדים עם שיער פנים מיותר, הצומח באזור השפם, הסנטר, הלחיים, מתחת לשפה התחתונה, על הצוואר והאוזניים. צמיחת השיער באזור הפנים עשויה לנבוע בשל גנטיקה או בעקבות שינויים הורמונליים, והדרך להיפטר מהשיער המיותר היא באמצעות הסרת שיער. חשוב מאוד לבחור היטב את שיטת הסרת השיער מאזור הפנים – הסרת שיער מאזור הפנים באמצעות שעווה, פינצטה או גילוח רק תגרום לצמיחה מהירה של השיער ולכך שהוא יהפוך להיות כהה ועבה יותר. ישנם מטופלים הבוחרים לעבור הסרת שיער בפנים באמצעות מכשיר לייזר, אך חשוב לדעת כי לייזר אינו מתאים לבעלי שיער בהיר, ג׳ינג׳י או לבן. בנוסף לכך, טיפול הסרת בלייזר הוא יקר וארוך ולוקח זמן רב עד שרואים תוצאות. אז אם אתם מחפשים דרך אחרת וטובה יותר להסיר את השיער מהפנים, הנה כל מה שרציתם לדעת על טיפול אפילציה.

מהו טיפול אפילציה?

טיפול אפילציה בפנים הינו טיפול המתבצע על ידי קוסמטיקאית מוסמכת בלבד. במסגרת הטיפול, מוחדרת מחט לזקיק השיערה המעבירה זרם חשמלי והורסת את כלי הדם שמזינים את השיערה. כך שורש השיערה מושמד ונמנעת צמיחה מחודשת של השיער. זהו טיפול הסרת שיער לצמיתות, המאפשר לכם להיפטר מהשיער המיותר אחת ולתמיד.

למי מיועד הטיפול?

טיפול הסרת שיער באמצעות אפילציה מיועד לכל גווני העור וצבע השיער. גם ילדים מעל גיל 12 הסובלים משיעור יתר בפנים יכולים לעבור את הטיפול באישור רופא. יחד עם זאת, הטיפול אינו מתאים לאנשים הסובלים מקרישת דם, מפגיעה במערכת החיסון, מאקנה קשה, מזיהום, מסוכרת חמורה וממחלת עור.

כמה טיפולים צריך?

הזמן הנדרש עד להשגת התוצאות משתנה בין מטופל למטופל ותלוי בצפיפות השיער ובשטח המטופל. במסגרת פגישת הייעוץ שנערכת עמי לפני תחילת הטיפול, אספק לכם הערכה לגבי כמות הטיפולים הנדרשת בהתאם למצבכם האישי. ניתן לבצע את הטיפול פעם או פעמיים בשבוע כשכל טיפול נמשך בין 45 דקות לשעה.

האם מותר להסיר שיער בשיטות אחרות במהלך הטיפול?

לא, במסגרת סדרת הטיפולים אסור למרוט או לגלח את השיער מהאזור המטופל. בנוסף, חשוב מאוד לגדל שיער כדי שניתן יהיה לצרוב אותו.

האם הטיפול כואב?

הטיפול אינו כואב במיוחד. אתם עשויים להרגיש מין עקצוץ באזור שבו מחודרת המחט לעור, אך העקצוץ יחלוף בתוך דקות. כדי להקל על הכאב, אוכל למרוח על האזור קרם מאלחש.

האם ישנן תופעות לוואי?

לאחר הטיפול נוטים להופיע פצעונים קטנים באזור. הפצעונים הללו מגלידים בתוך כמה ימים ואינם משאירים צלקות או סימנים כלשהם. במהלך סדרת הטיפולים חשוב מאוד להגן על העור מפני השמש ולמרוח מקדם הגנה בעל SPF גבוה.

אז אם אתם מתעניינים לגבי טיפול אפילציה, אתם מוזמנים לפנות אליי. אני אשמח לענות לכם על כל שאלה ולקבוע עמכם פגישת ייעוץ.

גלילה למעלה