מזותרפיה - מיקרונידלינג

מזותרפיה – מיקרונידלינג

עם השנים הזמן נותן את אותותיו בעור הפנים שלנו – העור מאבד את הגמישות שלו, הוא נהיה רפוי ומופיעים סימני גיל כמו קמטים וקמטוטים. הזדקנות העור נובעת גם מגורמים אחרים כמו חשיפה לשמש, זיהום אוויר, עישון ומתח נפשי. גברים ונשים המעוניינים להיפטר מהקמטים ומסימני הגיל, חוששים לעבור הליך כירורגי פולשני כמו מתיחת פנים, הכרוכה בתופעות לוואי רבות והחלמה ארוכה. הדרך להחזיר את הזמן לאחור וליהנות ממראה עור חלק, צעיר ואסתטי יותר ללא ניתוח היא באמצעות טיפול מזותרפיה לעור הפנים – ע״י מכשיר מיקרונידלינג.

מהו טיפול מזותרפיה לעור הפנים - ע״י מכשיר מיקרונידלינג?

מזותרפיה לעור הפנים היא שיטה מהפכנית בתחום האסתטיקה והיופי. מכשיר מיקרונידלינג כולל 24 מחטים זעירות ודקיקות המוחדרות לעור יחד עם חומרים פעילים. הדקירות, שאינן גורמות לכאב, חודרות לשכבת הדרמיס של העור ויוצרות נקבים קטנים וגירוי מקומי. הדקירה מעודדת את הגוף לייצר כלי גם קטנטנים, תאים חדשים וקולגן שתפקידו למתוח את העור. התוצאה היא עור חלק, מתוח ויפה יותר. בנוסף להצערת העור, הטיפול מתאים גם לאנשים הסובלים מסימני פוסט אקנה. הטיפול מטשטש את הסימנים ומשפר את מרקם העור.

כמה טיפולים צריך עד שרואים תוצאות?

טיפול מזותרפיה לעור הפנים – ע״י מכשיר מיקרונידלינג מצריך בדרך כלל 6-10 טיפולים. בפגישת הייעוץ עמי, אוכל לתת הערכה לכמות הטיפולים המדויקת בהתאם למצב עור הפנים שלכם. כל טיפול נמשך כארבעים דקות, וכבר לאחר הטיפול הראשון תוכלו להבחין בשיפור במראה עור הפנים.

למי הטיפול מתאים?

הטיפול מתאים לכלל האוכלוסיה מלבד למטופלים הנוטלים מדללי דם, נשים בהריון ואנשים הסובלים מהרפס פעיל. יש להמתין עד להחלמת ההרפס לפני הטיפול.

האם קיימים סיכונים בטיפול?

טיפול מזותרפיה לעור הפנים – ע״י מכשיר מיקרונידלינג כמעט ואינו כרוך בסיכונים. הטיפול אינו גורם לכוויות בעור, לשינויים בגוון העור או לפגיעה בשכבה החיצונית של העור. במהלך הטיפול ולאחריו אתם עלולים לחוש תחושה צריבה, אך היא חולפת במהרה. בנוסף, ייתכן כי יופיעו אדמומיות ונפיחות שייעלמו לאחר כמה ימים. במהלך סדרת הטיפולים חשוב מאוד להגן על עורכם מפני השמש על ידי מריחת קרם הגנה, כדי להימנע מפיגמנטציה.

מה ההבדל בין טיפול מזותרפיה אצל קוסמטיקאית לעומת טיפול מזותרפיה ביתי?

ממש כמו ההבדל בין טיפולים אחרים המבוצעים על ידי קוסמטיקאית לעומת טיפולים ביתיים, טיפול מזותרפיה המתבצע באמצעות קוסמטיקאית מורשה הוא אפקטיבי יותר מטיפול מזותרפיה ביתי. לאחר הטיפול בקליניקה שלי, תוכלו להבחין בתוצאות משמעותיות שיגרפו מחמאות רבות.

אז אם גם אתם מעוניינים להשיג עור פנים חלק ויפה ללא הצורך בהתערבות כירורגית, טיפול מזותרפיה לעור הפנים – ע״י מכשיר מיקרונידלינג יכול להתאים לכם. אתם מוזמנים ליצור עמי קשר ולקבוע פגישת ייעוץ בה אאבחן את עור הפנים שלכם ואציע לכם את הטיפול המתאים ביותר.

גלילה למעלה